Please enable JS

KİRALAMA ÇÖZÜMLERİ

Forklift Kiralama Çözümleri

Forklift ve istif makinası kiralama çözümlerimiz ile en avantajlı şartlarla işletmenizin yanınızdayız. Forklift kiralama hizmetlerimiz sayesinde ihtiyacınıza uygun, doğru makinaya kiralama avantajları ile sahip olun. İster bir ister yüzlerde makinanız olsun, forklift kiralama çözümleri ile makine parkı yönetiminizi kolaylaştırın.

Forklift kiralama çözümlerimizin başlıca avantajları:

Profesyonel danışmanlık

Uzman ekibimiz size en uygun makineyle buluşturmak için hizmetinizde. Farklı ihtiyaçlarınız için yüzlerde tip forklift ve istif makinası arasında size en uygun aracı bulmak ve maliyetlerinizi düşürmek ekibimizin başlıca ideali.

Sabit kira bedeli

Forklift kiralama bedelini, gider olarak kurumsal vergi matrahınızdan düşebilirsiniz. Kiralama faturasındaki KDV’yi indirim konusu yapabilirsiniz. Kiralama bedeli düzenli ve sabit olduğu için nakit akışını planlayabilirsiniz.

Bakım ve servis

Forkliftinizin kiralama süresi boyunca tüm bakımları ve servis ihtiyacını biz sizin için yönetiyoruz. Periyodik bakım ve onarım masraflarını yetkili servisimiz sizin için yerinde çözümlemekte.

İkame makine

Forklift kiralama hizmeti sırasında makinanız ile ilgili uzun süreli bir servis sorunu yaşamanız durumunda kiralama sözleşmesinde belirtilen şartlar dâhilinde ikame aracınız size tahsis edilecektir.

Sigorta

Forkliftlerimizin tümü kira süresi boyunca, kazalara karşı sigortalanmış durumdadır.

Size Özel Çözümler, Forklift ve İstif Makinaları

  • Sizin ihtiyaçlarınızı doğru belirlemek
  • Her şartta yanınızda olacak bir tedarikçi ile çalışmanın güveni
  • Deponuzu güvenli kılmak için uygun makina seçimi
  • Doğru maliyet öngörüsü ile sürpriz maliyetlere karşı sizi korumak
  • Satış sonrası kesintisiz hizmet

Forklift & İstif Mühendisliği

Forklift ve istif makinası bir işletme için ciddi bir yatırımdır. Makina seçimi doğru yapılmaz ise işletme için ciddi zaman kayıplarının yaşanması ve istifleme yer sıkıntısı yaşanması karşılaşılan problem başlıklarının başında gelmektedir.