Please enable JS

HAKKIMIZDA

Sorunun değil, çözümün bir parçasıyız!
ÇÖZÜM
ÜRETİYORUZ

İHTİYAÇ PLANLAMA

İhtiyaçlarınızı doğru belirleyip, kısa ve uzun vadeli çözümlerimizi en doğru şekilde sunmak için hizmetinizdeyiz.

BÜTÇE TASARRUFU

Sadece uygun makine seçimi yapmıyoruz; uygun ataşman ve uygun ekipman seçimi yapıyoruz. Hatta servis ihtiyacınızı bile planlayıp sürpriz masraflarla karşılaşmanızı önlüyoruz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İster tek bir makinanız, ister büyük bir filonuz olsun, bize ulaşın. Sorun ve çözüm döngüsünü beraber yönetelim.

SERVİS DESTEĞİ

İhtiyaç duyduğunuzda her zaman yanınızdayız.

Örs Mühendislik 1975 yılında kurulmuştur.

“Örs Mühendislik” inşaat ve projelendirme konularında 45 yılı aşkın bir süredir konusunda 5.000'nin üzerinde projeye imza atmış köklü bir kuruluştur.

"Örs İş & İstif Makinaları" ise genç ve dinamik oluşumu ile her türlü projelerinizde forklift & istif makinaları temini konusunda sizin güvenilir bir ortağınız olmak için faaliyet göstermektedir. LONKING Türkiye Distribütörü ve TAILIFT(Toyota Industries Group) Türkiye Distribütörü olan Orsismak, en iyi hizmeti yerinde sunmak için konusunda bilgili kadrosu ile her zaman yanınızdadır.

“Orsismak” forklift & istif makinaları satış, kiralama ve ikinci el satışı gibi süreçlerde, işletmenize en uygun seçenekleri sizin işletme bakış açınız ile sunmak için çalışmaktadır. “Orsismak”, bu anlamda Türkiye’nin önemli sanayi şirketlerine, lojistik firmalarına forklift & istif makinası temin süreçlerinde ciddi bir yer edinmek için aralıksız çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Mühendislik bilimini kullanarak, iş ve istif makinaları temini konusunda müşterilerine değer katan, çevreye ve insan haklarına saygılı, sektöründe bilinen ve tercih edilen, bölgesinin büyük ve başarılı firması olmak için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı bir yönetim ile ekip çalışmasını sentezleyerek, kaliteli hizmeti en uygun ve en ekonomik çözüm alternatifleriyle müşterilerimize sunmak ve müşteri bağlılığını sağlamak, gelişen teknoloji ve gelişen ihtiyaçlara göre kendini her zaman yenileyen ve geliştiren, büyüyen kurumsal firma olmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Mesleki etik sahibiyiz
  • Yeniliklere ve sürekli gelişmeye açık olmak için kaynak yaratırız
  • Topluma ve çevreye saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahibiz
  • Sorunun değil çözümün bir parçasıyız
  • Katılımcı yönetimi teşvik ederek çalışanlarımız ile büyürüz
  • Hizmet kalitemizi müşteri isteklerine, kalite standartlarına uygun olarak, ekonomik şekilde, istenilen teslim süresinde hatasız gerçekleştirerek müşterilerimizi memnun ederiz